PROGRAM ODCHUDZAJĄCY -10 kg

  • Udostępnij
Czas trwania zajęć: 45min.
Program stworzyłam z myślą o osobach, które dotychczas miały na bakier z aktywnością fizyczną; dla tych, dla których dodatkowe kilogramy nie pozwalały na uczestnictwo w bardziej intensywnych zajęciach; dla świeżo upieczonych mam, które - tak jak ja - miały naście kg na plusie w czasie ciąży ; dla tych, które potrzebują rozplanowanego żywienia i odpowiedniego programu treningowego!
Program ten to Twój sposób na bycie w Formie.
Bez podskoków, bezpiecznie dla stawów, nie obciążając kolan!
10 kg mniej gwarantowane przy 3- miesięcznym uczestnictwie w programie.
Jak rozplanowany jest program ?
W pierwszym miesiącu startujemy z treningiem 3 x w tygodniu i indywidualnie dopasowanym planem żywieniowym. Plan jest rozpisany na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego. Po realizacji pierwszego tygodnia diety i zdaniu relacji, otrzymujesz kolejny tygodniowy jadłospis ze wszystkimi niezbędnymi modyfikacjami.
W kolejnym miesiącu nadal widzimy się 3 razy w tygodniu, i otrzymujesz kolejny tygodniowy jadłospis biorący pod uwagę Twój postęp w aktywności fizycznej oraz zmiany sylwetki wynikające z pomiarów . Uczysz się już wykorzystywać zamienniki, sama dobierać posiłki w zależności od dnia i okoliczności.
W ostatnim miesiącu programu już sama jesteś w stanie dobrać tak posiłki, aby stworzyć zbilansowany program żywieniowy odpowiadający Twojemu nowemu stylowi życia i wypracowanym nawykom żywieniowym. W ostatnim miesiącu treningi już nie są tak lekkie jakie były w pierwszym miesiącu naszych spotkań. Ich intensywność odpowiada Twojej sprawności wypracowanej przez ostatnie miesiące.
Finalnie kończymy program po 3 miesiącach wspólnej pracy o Twoją lepszą sylwetkę, lepsze samopoczucie i lepszà formę!